Lietuvos jaunučių sporto varžybų rezultatai

2012 m. rugsėjo 14-16 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių stalo teniso finalinės varžybos. Žaidynėse vyko komandinės, asmeninės, merginų, veikinų ir mišraus dvejetų varžybos. Po tris dienas vykusių atkaklių kovų paaiškėjo nugalėtojai bei prizininkai.

Mergaičių komandinių varžybų nugalėtojomis tapo Vilniaus 1 komanda. Finale vilnietės rezultatu 3:1 įveikė Širvintų komandą. Trečiąja vieta džiaugėsi Vilniaus 2 komanda. Čia ji rezultatu 3:0 įveikė Panevėžio komandą. Berniukų tarpe komandinių varžybų čempionais tapo Jonavos komanda. Finale jie rezultatu 3:1 įveikė Šiaulius. Trečiąją vietą užėmė Kauno 1 komanda (M.Stankevičius, D.Stankevičius, G. Ruzgas)

Asmeninėse varžybose puikius rezultatus parodė joniškietė J.Rimkevičiūtė, kuri rezultatu 3:2(7,-8,8,-2,4) įveikė J.Rudzinskaitę ir iškovojo pirmąja vietą. Širvintiškė G.Gujytė kovoje dėl trečios vietos rezultatu 3:1(-12,7,5,7) įveikė V.Ražinskytę (Šiauliai). Berniukų finale kaunietis M.Stankevičius rezultatu 3:2(8,6,-8,-8,10) įveikė Jonavos stalo tenisininką R.Lesiv. Dėl trečios vietos kovojo Šiaulių sportininkai. B.Skirmantas rezultatu 3:1 (9,-10,8,5) įveikė kraštietį A.Lebeda ir užėmė trečiąją vietą.

Pirmąją vietą mergaičių dvejeto rungtyje iškovojo K.Kazlauskaitė (Klaipėda) su J.Rimkevičiūte (Joniškis). Sportininkės finale rezultatu 3:2(10,-8,12,-9,9) įveikė priešininkes iš Vilniaus E.Orlovaitę ir J.Sokolovskytę. Trečiąją vietą iškovojo šiaulietės V.Ražinskytė ir I.Šimkutė.

Berniukų dvejeto rungtyje pirmąja vieta džiaugėsi šiauliečiai B.Skirmantas su A.Lebeda. Stalo tenisininkai finale rezultatu 3:2(6,9,-7,-4,9) įveikė kauniečius M.Stankevičių ir D.Stankevičių. Trečiąja vieta berniukų dvejeto rungtyje džaiugėsi R.Franckaitis (Joniškis) su D.Bagdonas (Laukuva).

Vilniečiai E.Orlovaitė ir J.Vetrov pirmąja vieta džiaugėsi mišraus dvejeto rungtyje. Pora finale rezultatu 3:1(-7,11,9,8) įveikė kitą vilniečių porą J.Sokolovskytę su B.Žalnieriūnu. Trečiąją vietą iškovojo D.Stankevičius (Kaunas) su G.Gujyte (Širvintos).

Šaltinis: stalotenisas.lt